Piceria

Piceri 4 Stinet

Piceria ofron mbi 60 lloje picash. Picat qe ne sherbejme jane te holla dhe pjekja speciale i ben ato te vecanta jo vetem ne qytetin e Durresit. Shume nga klientet tane na vizitojne ne fundjave enkas per te provuar picen e shijshme dhe peshkun super te fresket.

E reja e fundit qe mund te gjeni ne menu-ne tone jane picat dhe pastat integrale. Ato kane shije fantastike dhe shume me pak kalori. Jane te lehta dhe te shendetshme dhe tashme nje recete e preferuar e shume klieneteve.